خانه اخبار اخبار سايت

گزارش ویژه‌ برنامه گرامی‌داشت هفته پژوهش در سازمان

- تاریخ برگزاری: دی ماه 98 *محل برگزاری: سازمان سنجش آموزش کشور
تاریخ درج : 1398/11/06    تاریخ بروز رسانی :1398/11/06    تعداد بازدید:1027

در ابتدا رئیس مرکز تحقیقات آقای دکتر رضا محمدی کلیاتی درباره مرکز از جمله عملکرد مرکز در طراحی و استقرار نظام مدیریت پژوهش و مدیریت عملکرد و تلاش برای ایجاد رابطه کارکردی با سایر واحدهای سازمان ارائه نمودند. در ادامه جناب  آقای دکتر خدایی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص سازمان، مرکز و فعالیت‌های پژوهشی به شرح زیر پرداختند:

تغییر و تحولات فناوری در همه سازمان‌ها و از جمله سازمان سنجش، مأموریت و فعالیت‌های آنها را با چالش و تغییرات سریع مواجه نموده است. این تغییرات در دو بازه زمانی کوتاه مدت و بلند مدت سازمان را با چالش‌هایی خاص مواجه می‌سازد و لازم است مرکز تحقیقات سازمان در این زمینه پیشرو باشد و بحث آینده سازمان، فعالیت‌ها و مأموریت‌های آن را به صورت جدی و با نگاه آینده پژوهانه دنبال کند. مرکز تحقیقات باید بدون توجه به ساختار رسمی و نمودار سازمانی، پیشرو و ارائه کننده الگو و طریق باشد، در حال حاضر مرکز تحقیقات در راستای نیازهای سازمان حرکت می‌کند. بنابراین جمع‌بندی من این است که مرکز تحقیقات باید به عنوان یک مرکز پژوهشی در خدمت نیازهای کاربردی حال حاضر و نیز آینده سازمان باشد.

در پایان جلسه از سامانه مدیریت پژوهشی و همچنین کتاب <جامعه‌شناسی کنکور> رونمایی شد، به رسم یادبود لوح تقدیر از سوی آقای دکتر خدایی به مؤلف کتاب آقای دکتر آقابابا تقدیم شد.


۱۰۹۰۷۷۲
تعداد بازدید کل :
۸
تعداد افراد آنلاین :
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۵۵:۵۲
تاریخ :
تلفن: 88923790
نمابر: 88923778
پست الكترونيكي: arzesh@sanjesh.org
نشاني: تهران- خيابان كريم خان زند-بين خيابان استاد نجات اللهي
و خيابان سپهبد قرني- پلاك 204- سازمان سنجش آموزش كشور
طبقه 5- مركز تحقيقات، ارزشيابي، اعتبارسنجي و تضمين كيفيت آموزش عالي